VASARAI BŪT!
izklaide uz ūdens un arī krastā visai ģimenei
 

ESI SVEICINĀTS MASTU AKTĪVĀS ATPŪTAS KVARTĀLĀ OZOLNIEKOS!

Jaunajā Jelgavas novada atpūtas kvartālā atradīsi Latvijas lielāko apļa veikparku ar 16 konstrukcijām, plašāko piepūšamo ūdens atrakciju parku, restorānu, boulderinga sienu/skatu torni un jaunu pasākumu & koncertu kvartālu!

Ja brauc ciemos no Rīgas:

Ar vilcienu Rīga-Jelgava līdz Ozolniekiem (38 min no Centrālās Stacijas), vai ar autobusu Rīga-Jelgava līdz Ozolniekiem (apmēram 35 min no Autoostas, ja nav sastrēgumu).
Ja esi ceļā ar automašīnu (18 min no Rīgas robežas), brauc pa Rīgas - Jelgavas šoseju A8 un nogriezies uz P100 ceļa uz Ozolniekiem. Iebraucot Ozolniekos, pārbrauc pāri Iecavas tiltam un kreisajā pusē būs ezers ar mūsu parku! Ērti vari noparkoties stāvvietā turpat blakus ezeram!

Ja brauc ciemos no Jelgavas:

Ar vilcienu Jelgava-Rīga līdz Ozolniekiem (7 min no Jelgavas stacijas), ar autobusu Jelgava-Rīga līdz Ozolniekiem (10 min no Jelgavas autoostas), ar Jelgavas pilsētas maršrutu autobusiem 1. un 18. no Centra līdz pieturai "Ozolnieki".

MASTU NOMETNE "MAZAIS MASTOTĀJS"

AKCIJA! PIESAKOT 5 DIENAS, 5. DIENA PAR BRĪVU!

Iespējams, foršākā vasaras nometne - ballīte veikparkā bērniem un jauniešiem Latvijā norit MASTOS katru nedēļu darbdienās no rīta līdz vakaram. Šeit kopā ar treneriem katru dienu mācāmies veikbordu, lecam un peldam ūdens parkā, spēlējam spēles un vienkārši labi pavadām laiku kopā! Sagādā neaizmirstamu vasaru!

DARBA LAIKS

No jūnija līdz augustam katru dienu

10:00-20:00

KONTAKTI

Tālrunis: +371 28366699
E-pasts: [email protected]
Adrese: Ozolnieku ezers, Ozolnieki, Ozolnieku novads, Latvija, LV-3018

SAZINIES AR MUMS!

Mēs ar prieku sniegsim atbildes uz visiem Tevi interesējošajiem jautājumiem par MASTU kvartāla piedāvājumu un atpūtas iespējām!

Ātrākai saziņai lūdzam zvanīt: +371 28366699