BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

DĀVANU KARTES

J: Vai ir pieejamas dāvanu kartes?  A: Jā, ir pieejamas dāvanu kartes dažādos nominālos no 10 līdz 500,- eur.

J: Vai ir pieejamas dāvanu kartes elektroniskā formā?  A: Jā, ir pieejamas! Lai izveidotu Jums rēķinu, nepieciešams Jūsu vārds, uzvārds, personas kods un vēlamā summa, ko lūdzam sūtīt uz [email protected] vai sadaļā http://www.5masti.lv/kontakti/. Pēc apmaksas saņemšanas nosūtīsim Jums karti PDF formātā!

J: Kādi ir dāvanu kartes nosacījumi (derīguma termiņš, lietošanas noteikumi utt.)  A: Dāvanu kartes derīgas līdz kartē norādītajam datumam, kas parasti ir 1 gads. Karti iespējams izmantot arī pa daļām - mēs fiksējam atlikuma summu.


PIEPŪŠAMO ŪDENSATRAKCIJU PARKS

J: Vai nepieciešams iepriekš veikt rezervāciju?  A: Rezervācija nav nepieciešama, jo ūdens parks spēj vienlaicīgi uzņemt 200 cilvēkus.

J: Vai bērni var izmantot atrakciju? Ja var, tad no kāda vecuma?  A: Bērni no 12 gadu vecuma var izmantot ūdens parku bez vecāku līdzdalības. Ar vecāku līdzdalību rekomendējam no vismaz 6 gadu vecuma. Obligāti nepieciešama peldētprasme.

J: Līdz kādam vecumam skaitās bērns (ģimenes biļete)?  A: Bērns skaitās līdz 14 g.v ieskaitot.


KABEĻTRASE

J: Vai jāveic rezervācija veikborda trasē?  A: Rezervācija nav nepieciešama. Šī ir pilnā apļa veikborda trase, kurā vienlaicīgi var braukt 10 braucēji. Vienlaicīgi mēs spējam apkalpot līdz apm. 40 braucējiem stundā dzīvās rindas kārtībā.

J: No cik gadiem var nodarboties ar veikbordu un ūdensslēpošanu? A: Jaunākajam braucējam mūsu trasē ir 5 gadi. Piedāvājam arī pirmos soļus apgūt mūsu dienas nometnē https://www.5masti.lv/e-kase/item/nometne/mazais-mastotajs/


CITI JAUTĀJUMI

J: Cik silts ir ūdens Mastos?  A: Parasti vasarās tie ir +21 līdz +27C. Lai uzzinātu aktuālo ūdens temperatūru, kā arī citus jaunumus, seko mums šeit https://www.facebook.com/5mastiwakepark/ un šeit https://www.instagram.com/mastiwakepark

J: Kāds ir darba laiks vasarā?  A: Parks vasarās atvērts darbdienās 9:00-21:00, brīvdienās 10:00-21:00.


PAR MUMS

20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas robežas, Ozolnieku ezera krastā esam mēs - viens no lielākajiem veikparkiem Baltijā, kā arī viens no lielākajiem piepūšamo ūdensatrakciju parkiem. Pie mums tu vari atpūsties un izbaudīt vasaras sauli un brīvību uz siltā, zilganzaļā ezera ūdens, kā vien vēlies. Pretēji pulkstenim caur pieciem mastiem skrienošais kabelis tevi aizvilks viļņu, šļakatu, varavīkšņu, lēcienu un virpuļu pilnajā veikparka pasaulē. Mierīgajiem un transcendenci meklējošajiem pētīt ezera virsmas noslēpumus piedāvājam ar SUP dēļiem. Un bērniem noteikti vislabāk pie sirds ies mūsu piepūšamo ūdens atrakciju parks - tas peld un grīļojas, tas ir mīksts un krāsains, interesants un daudzveidīgs, un pats labākais - tas ir neaizmirstams!

Katrs ir mīļi gaidīts mūsu parkā! Tāpēc iepazīsimies! Mūs sauc - MASTI. Un Tevi?