Wake parks - KARUSELIS

Ja esi kārtīgs adrenalīna meklētājs, noteikti novērtēsi mūsu veikparku! Masti ir lielākā veikborda trase Latvijā un viena no lielākajām Baltijā!

Apļveida veikborda kabeļtrases garums sasniedz 875 metrus, ko veido 5 masti. Trasē atrodas 16 konstrukcijas -  3 tramplīni, 2 slaidi, 4 reili, 2 pipe trubas, 2 lieli fun-box, barjera, aisbergs, 2 bojas,  un pats labākais - trases kombinācija mainās visas vasaras garumā!

Veikborda adrenalīnu iespējams izjust visiem, taču veikošanas iesācējiem un bērniem iesakām pirmos veikošanas soļus veikt ar hidrodēli, kas palīdzēs saprast kabeļtrases pamatus un trajektorijas pamatprincipus, lai pirmais līkums uz slēpēm vai veikborda neliktos pārsteidzošāks, nekā tas patiesībā ir!

Ja saproti, ka ūdens noteikti ir Tava stihija un wake parkā vēlies atgriezties pēc iespējas ātrāk, tad mūsu 400 metrus garā laipa palīdzēs Tev ātrāk nonākt krastā, lai kāptu atpakaļ uz veikdēļa, un mēģinātu vēlreiz.

Mūsu veikošanas instruktori, citi profesionāli braucēji un Latvijas čempioni būs Tev tuvumā, lai palīdzētu uzsākt patstāvīgās veikošanas gaitas Ozolnieku ezerā, kā arī pilnveidot kādu sarežģītāku triku :)