TRASE

Šeit Tu esi brīvs. Un mēs vēlamies, lai katru brīdi, kad Tu atrodies šeit, Tu to atcerētos. 

Tāpēc mēs piedāvājam visa veida ūdenslēpošanas un veikborda aktivitātes mūsu trasē, kas ir vienīgā pilna apļa kabeļu trase Baltijā.

Mums ir lieliska sadarbība ar pasaules līmeņa ūdenssporta invertāra ražotājiem JOBE, kas nenogurstoši strādā, lai Tu saņemtu labākos, jaunākos un sev piemērotākos dēļus. Nav svarīgi, vai Tu esi atnācis apbraukt savu pirmo apli vai esi uz ūdens jau desmito sezonu, mēs rūpējamies, lai Tu šeit izbaudītu katru minūti.

Trases garums ir nepilni 800 metri, un to veido pieci masti. Iesācējiem un bērniem pirmos apļus iesakām veikt ar speciālu hidrodēli, kas palīdz saprast kabeļtrases un trajektoriju pamatprincipus, lai, uzkāpjot uz slēpēm vai dēļa, pirmais līkums neliktos pārsteidzošāks, kā ir! Bet, ja gadās sadraudzēties ar ūdeni, tad mūsu 400 metrus garā laipa palīdzēs Tev ātri nokļūt krastā nākamajam mēģinājumam! Mūsu instruktori un pro-braucēji būs gan krastā, gan, ja nepieciešams, ezerā Tev tieši blakus un palīdzēs gan uzsākt Tavas patstāvīgās gaitas ezerā, gan arī pilnveidot kādu īpaši sarežģītu triku.

Gan iesācējiem, gan jau pieredzējušākiem braucējiem un arī pavisam drosmīgajiem esam sarūpējuši veselas desmit augstākās kvalitātes konstrukcijas - tramplīnus, slaidus, un konstrukcijas, kam latviski pat nav vārda! Un arī kaudzi prieka!

Copyright © 2018, 5 Masti Wake park - All Rights Reserved.
Teritorijā tiek fotografēts un filmēts.
Parka teritorijā veidotie foto un videomateriāli var tikt izmantoti publicitātes nolūkos un sociālajos tīklos.

 .